İngilizce Kelime Çalışmamıza Kendi Cümlelerinizle Katılın

Hedef dilde üretim yapmaya başladığınız anda çok daha hızlı ilerleyeceksiniz. Bu bölümde sadece izleyicimiz olmayın, bize katılın diyoruz sizlere. En önemli yanı ise dilediğiniz takdirde cümlelerimizin öğretmenler tarafından açıklamalarıyla birlikte düzeltilecek olması. Hemen şimdi başlayın kendi cümlelerinizi oluşturmaya.

ornek ver

Sitemizde yorum yaz, soru sor bölümünün yanında ek olarak cümle kurma bölümü deyer almaktadır. Bu bölümü kullanarak kendi cümlelerinizi kurabilir, hatalarınızı görebilirsiniz. Kurduğunuz cümleler öğretmenlerimiz tarafından değerlendirilir vesize en doğru şekilde geri dönüş yapılır. HemenIngilizce.Com, öğretmen ve öğrenci arasında en doğru ve en hızlı şekilde iletişimi sağlamak için tasarlanmıştır. Sizde bu imkanlardan yararlanarak ingilizceyi en hızlı ve en anlaşılır şekilde öğrenebilirsiniz.
 

          Daily Word sayfamız deneyimli öğretmenlermizi tarafından özenle düzenlenmiş bir sayfadır. Her kelimenin ingilizcede karşılık gelen bütün anlamlarını, yakın anlamlarını, zıt anlamlarını bulabileceğiniz bir alandır. Bunun yanında sayfada bu kelimelere ait örnek kullanımlar da bulunmaktadır. Bu sayede baktığınız kelimenin kullanım şeklini görebilir ve aklınızda kalmasını kolaylaştırabilirsiniz.Kelime çalışmamızı görmek ve örnek vermek için tıklayın