www.hemeningilizce.com sitesi "Altın Örümcek" Yarışmasında Finale Kaldı

06/25/2010 10:37:15

www.hemeningilizce.comsitesi olarak "Altın örümcek" yarışmasının "Eğitim Kategorisi"nde finale kaldık. Finale kalan diğer 9 site ile birlikte halk jürisinin önüne çıkıyoruz.

Sitemizde sunduğumuz 180 adet Başlangıç Seviyesi, 330 adet Orta Seviye, 230 adet İleri Seviye ders ve test girişi ile Türkiye'nin ücretsiz olarak en çok özgün İngilizce dersi sunan sitesiyiz.

Sitemize her gün bir haber ekliyor; Facebook üzerinden her gün başlangıç, orta ve ileri seviye olmak üzere üç adet kelime vererek İngilizce kelime bilginizi pekiştirmenize yardımcı oluyoruz. Öğretmenlerimiz sizler için sözlük hazırlıyor, kelimelerin eş, zıt ve yakın anlamlarını sözlüğe girip kelimelerin seslendirmelerini yapıyorlar.

"Altın Örümcek' yarışmasında sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için hazırladığımız sitemize destek olmak ve bu sırada sürpriz ödülleri kazanmak istiyorsanız 30 Haziran 2010 tarihine kadar devam edecek olan oylamaya katılın.

Oylamaya katılmak ve sitemizi desteklemek için cep telefonunuzun mesaj bölümüne ALTIN yazıp bir boşluk bırakarak 708 yazıp 3969'a kısa mesaj atın. (turkcell, vodafone, avea farketmemektedir.)

Oylamaya Katılım Şartlarını,

http://www.altinorumcek.com/halkoylamasi/oylamayakatil2009.html'den;

Oylama Sırasında Kazanabileceğiniz Süpriz Hediyeleri ise,

ttp://www.altinorumcek.com/halkoylamasi/hediyeler2009.htmladresinden öğrenebilirsiniz.

1 kişi tarafından oylandı. Ortalama: 5,00

Oyla!

0 Yorum
Yorum Yaz Soru Sor

Konu hakkındaki yorumunuz
Etiketler