HUP

04/01/2010 14:58:20

Flaş... flaş....flaş.....

Dil öğreniminde yıllardır sıkıntı çekenler! Güzel günler çok yakında...

CHEATING - Candiring şirketinin Thismustbe Comedy Üniversitesi'nin chockandistending labrotuarlarında yıllardır süren ve 163 kişi üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda bulunan HUP (okunuşu 'hap') dil çözümünde son noktayı koydu. İşiniz tek bir "hup'ta... İngilizce ve İspanyolca için hazırlanan bu "hup'ların diğer diller için de hazırlanması planlanıyor. İşiniz sadece yutmak , yatmak ve uyumak. Beynin dil öğrenim merkezini tetikleyen bu 'hup' lar sayesinde uyuma süresi sınırsız. Dilediğiniz kadar uyuyabilirsiniz.. Zaten merkez çalışmaya başlayınca farkedecek herkes...

Yan etkileri konusunda uyarılarda bulunan Canister Aprilish first Junior, "hup"ların kullanımında kişinin uyuyakalabileceğini de belirtti. Bununla ilgili çalışmaların halen sürmekte olduğunu ekledi..

"Hup'ları gönüllü olarak kullananlar arasında bulunan Mr. Foolish Buneish, bu işin mükemmel olduğunu, gözlerine inanamadığını, sanki rüyadaymış gibi konuştuğunu anlattı ve ekledi; "Tek sakıncalı yanı söylediklerimin çoğunu anlamıyorum fakat bunun da kısa bir sürede çözümleneceğine tüm kalbimle inanıyorum'.

Hup'ların şatışıyla ilgili tek sorumlu kuruluşunwww.hemeningilizce.comolduğunu açıklayan şirket yetkilileri haftaya çıkacak hup'ların sadece 100$ olduğunu visa kartına taksitle de satılabileceğini söylediler.

Hepimize hayırlı olsun...

Henüz oylanmamış. İlk oylayan siz olun!

Oyla!

0 Yorum
Yorum Yaz Soru Sor

Konu hakkındaki yorumunuz
Etiketler