dilbilgisi kitapları

dilbilgisi kitapları
  • Takip et
learning
learning
Student
dilbilgisinde anlayamadığım birçok nokta var. Türkçe anlatımlı ama güzel bir kitap arıyorum. dilbilgisi kitaplarının hepsi aynı gibi. Aslında elimde English grammar in use diye bir kitap var ama yeterli olmuyor. zaten o kitabı anlayabilsem biliyorum anlamına gelir sanırım.
  • Cevapla
teacher
teacher
Teacher
Merhaba learning, senin gibi birçok öğrencimiz aynı soruyu soruyor. Grammar in use kapsamı açısından başarılı bir kitap fakat öğrenciler o kitabı ancak belli bir seviyeye ulaştıktan sonra anlayabilir hale geliyor. Başlangıç (beginner) ya da ileri başlangıç (elementary) seviyelerine hitap etmiyor. Piyasadaki Türkçe kitapların çoğu da maalesef çeviri kitaplar o yüzden tam olarak anlaşılmıyor ya da öğrenciye anadiliyle bağ kurduramıyor bu kitaplar.
Ben size bu alanda Güzide Karadenizli öğretmenimizin kitabını tavsiye ederim. www.gulumsmile.com dan online sipariş verebilirsiniz.
Bu kitap özellikle anadili Türkçe olanlar merkeze alınarak, anadille bağlantı kurarak, İngilizce kurallarını ezberlemeyi değil, mantık çerçevesi içinde Türkçe'de ifade ettiklerimizi İngilizce nasıl ifade edebileceğimizi öğreten bir kitap.
  • Cevapla
aydin538
aydin538
Student
Sayın yetkili merhaba,
26.03.2015 tarihinde vermiş olduğum 994 numaralı siparişim hala elime ulaşmadı ve bana siparişim hakkında bir bilgi dönüşü de olmadı. Sizden ricam siparişim hakkında beni bilgilendirmenizdir. Ben aynı gün siparişin bedeli olan miktarı belirtilen hesaba havale yaptım.
Bilgilerinize.
Aydın Atalay
  • Cevapla


(Görüşünüzün Sonucunu Almak İçin E-Mail Adresinizi Girebilirsiniz.)