Doğumgünü Mesajları - Birthday SMS

02/24/2012 00:00:00
imgres
 • Before the clock strikes twelve let me take the opportunity to let you know that you have grown a year more... Happy birthday... (Saat 12’yi vurmadan bir sene daha yaşlandığını sana bildirme şansını yakaladım. Mutlu yıllar.)
 • This message has No Fat,No cholesterol and No Addictive. This is all natural except, with a lot of sugar. But it can never be as sweet as the one reading it.Happy Birthday... (Bu mesajın kilo, kolesterol ve bağımlılık yapma özelliği yok. İçerdiği şeker hariç tamamen doğal. Ama asla bu mesajı okuyan kadar tatlı olamaz. Mutlu yıllar.)
 • How do you expect me to remember your birthday, when you never look any older? (Yaşlandığın hiç belli olmazken, nasıl senin doğumgününü hatırlamamı beklersin?)
 • Kick off ur shoes, take a break, Dance & Shake, light the candles, cut the cake. Make it a day, that's simply Great!!! Happy B'Day.. (Ayakkabılarını çıkar, nefes al, dans et ve kıvır, mumları yak, pastayı kes. Gününü gün et, bu tamamen harika. Doğumgünün kutlu olsun.)
 • Fantastic answer by a philosopher to a question asked at the BBC: Define birthday! (BBC’de sorulan soruya bir filozoftan harika cevap: Doğumgününü tanımlayın!)
  Answer: The only day in your life when you cried and your mother was smiling. (Cevap: Hayatınızda siz ağlarken annenizin güldüğü tek gün..)

 • On your birthday, I would like to give you some words of wisdom: Smile while you still have teeth :D Many many happy returns of the day. (Doğumgününde sana özlü sözleri sözlemek istiyorum: Hala dişlerin varken gülümse:D Nice senelere...)
imgres
 • In my past life, god said a gem is going to be born on (date) and I give you a boon that you get to be this beautiful gem’s friend. I couldn’t ask anything more but thank the god for giving me a friend like you. Happy birthday and don’t forget that someone somewhere is wishing for yoyr happiness on every falling star. (Geçmiş hayatımda, tanrı ...tarihinde bir mücevherin doğacağını ve bana bu güzel mücevherin arkadaşı olma lütfunu bahşedeceğini söyledi. Daha fazla hiçbirşey isteyemedim ve senin gibi bir arkadaşı bana bahşettiği için şükrettim. Doğumgünün kutlu olsun ve her kayan yıldızla senin mutluluğun için bir yerlerde birilerinin dilek dilediğini unutma.)
 • I may be far away from you, But you are the only resident of my only heart… So I am wishing a great Birthday to the only resident of my heart. May you live in my heart forever. Happy Birthday. (Senden çok uzakta olabilirim ama her zaman kalbimde yeri olan tek kişisin. Bu yüzden kalbimin tek sakinine harika bir doğumgünü diliyorum. Sonsuza kadar kalbimde yaşaman dileğiyle. Mutlu yıllar.)
 • Always be good for others as your face reflects what you have done in the whole life. Your face at young age is the face which God gave you but the face at old age is the face you earned in whole life. Do good and be good to stay young and beautiful.Wish you a very Happy Birthday. (Yüzün tüm hayatında ne yaptıysan hepsini yansıttığı için, her zaman başkaları için iyi ol. Gençken sahip olduğun yüzün, tanrının sana bahşettiği yüz, ama yaşlıyken sahip olduğun yüz, hayatın boyunca senin kazandığın yüz. Genç ve güzel kalmak için faydalı ve iyi ol. Çok mutlu bir doğumgünü diliyorum.)

1 kişi tarafından oylandı. Ortalama: 5,00

Oyla!

 • halil450 halil450 : 01/02/2015 19:20:31
  ım my flied
1 Yorum
Yorum Yaz Soru Sor

Konu hakkındaki yorumunuz

(Görüşünüzün Sonucunu Almak İçin E-Mail Adresinizi Girebilirsiniz.)